Sorularınız için bize ulaşın!
Menu
Sepetim

Dolunay Bilge - A Million Steps

Ayakkabı endüstrisinde klasik ve minimal yaklaşımla, ergonomik ve elli yıllık el emeği işçiliği ile bilenmiş uzmanlığa dayanan kadın odaklı bir girişim olarak 2013 yılından beri butik ayakkabı markamızı “Dolunay Bilge” imzalı sürdürmekteyiz. İleriye dönük ve konfor odaklı yaklaşımımızı, tasarımla bütünleştirerek yaşam boyu rahatlık verici ayakkabılar sunmak için en iyi malzemeleri tedarik ediyoruz. Kaliteli ve özellikli deriden yorulmaksızın mükemmelleştirilmiş dayanıklıklara, beklenmedik detaylardan el emeği işçiliğimize kadar size özel sipariş ayakkabılarımız ile önyargılı kavramlara meydan okumaya devam ediyoruz.

Kadın girişimi olan firmamız; ayak sağlığına önem veren kadın ve kız çocuklarına yönelik kaliteli, konforlu, dayanıklı ve sağlıklı özel sipariş ayakkabıları kendi imalathanemizde imal etmektedir.

Kullandıkça ayağın şeklini alan, ayak terini emen ve ayak kokusunu önleyen ürünlerimiz vücutta kan dolaşımına pozitif etkisi olduğu gibi ayak ve vücut yorgunluğunu minimize eder.

Ayakların gün boyu maruz kaldığı baskıyı hissettirmeyen kullanım konforu yaşayacağınız ayakkabılarımızı kullanan kadınların motivasyonlarına önemli katkısı bulunmaktadır.

Günümüzde yaygınlaşan çocukların spor ayakkabısı kullanımı gelecekleri için ciddi ayak gelişimi riski oluşturmaktadır. Bu anlamda Junior Model Ayakkabılarımız kız çocuklarının ayak gelişimini kontrol eder; basış bozukluklarının önler.

Kadın (34 den 43 numaraya) ve kız çocuklarına (30 den 35 numaraya) yönelik ayakkabı ve terlikler işin ehli 50 yıllık ustalarımızın el işçiliği ve birinci kalite malzeme ile imal edilmektedir.

Buçuklu veya taraklı ayaklar için özel sipariş almaktayız.

Kalıplarımızda istenilen renk, model ve numara sipariş verebilirsiniz.

Sipariş ettiğiniz ayakkabının ayağınıza tam oturmaması durumunda tekrar ayağınıza göre sipariş verme imkanı veriyoruz.

A MILLION STEPS olan mottomuz ürünlerimizle "en az bir milyon adım atılabildiğini" ifade etmektedir.